Георги Гърдев
GeorgeSG
@h4ckY, едно голямо 2000 мегабайта рам :D a отдолу пише, че са 2 гигабайта.. Така и не ми стана ясно, кое от двете точно :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Да виждате нещо нередно тука... нещо характеристиките, това-онова :D
http://www.technopolis.bg/promo/index.php?mdn=techno
Георги Гърдев
GeorgeSG
Gooood Morning, edno23 :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@venom, какъв модел си си взел? Честито ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NjoYko и аз искам линкче :) Утре ще погледна ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Лека нощ :) Утре последен ден от седмицата даскало, трябва да издържа до 12:25 и после заслужена почивка... At last!
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NjoYko, ехх супер! :) Блазе ти :P Аз едвам-едвам си намирам с кого да свиря във ВТ...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NjoYko, и ти ли свириш на китара? Още един-двама и ще можем да си сформираме група edno23 :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ejankulov, какво точно ти хареса в С-то?! :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eagle, и georgesg.info работи за сега, а и нямам PS още... Като се сдобия с CS4.. :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy, имал съм долу-горе там с Vista... Не питай как вървеше :D 70-80% ram заета... :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Yes :) Намерих едно прозрачно перце, което бях загубил и мислех, че е вече в прахосмукачката :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
From all the things I've lost, I miss my mind the most!.... So true :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter, мерси! :) Пуснах Challenge-а, дано да върши работа :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy, аха.. И историята/георграфията/етиката/правото :D
Страница: 74 75 76 77 78