Георги Гърдев
GeorgeSG
@ejankulov, ne sum suglasen s taq klasacia :) A Steve Wozniak, Richard Stallman, Linus Torvalds..? Prosto ne sa pravili nishto nelegalno (veroiatno :D)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Dobro utro :) Minalata nosht ne mojah da se naspq, sega kompensirah mnogo dobre :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Technomarket sa smeshnici :) Poveche pri tjah ne vlizam :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Mishef, dnes 6te puskat (ili sa pusnali) uskoritelq na 4astici, koito trqbva da simulira golemiq vzriv ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
WinPwn забива брутално и необратимо и след преинстал. Ужас :( Преинсталирам Вистата...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Добро утро :) Днес по-рано.. :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@cyb3r, не е по-добре :) Тонколони за Touch-а имам, бутоните за контрол на Touch-a ми стигат, софтуера ще го имам до седмица. Казвам, че не съжелявам за тоя :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, аха.. ОК, да знам :) Щото аз поначално си го чета РЕкс Енде, което просто не ми звучеше както трябва да е :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, btw, как правилно ти се чете nick-a? Тоест ти как го четеш? :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
С тея .mp домейни могат да се измислят интересни работи.. mqde.mp - да се чете [ем яде. ем пи] :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ок, живот на батерията.. той може и да ми липсва :) Пак не съжелявам, че си взех "стария" модел :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ок, значи новото съществено в новия iPod Touch са вградени тонколони и бутони за звука? Определено няма да ми липсват :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Може пък да пробвам и Safari като вариант (again)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Сега се усетих, че от както си взех Тъча за музикален плейър на РСто ползвам само iTunes и като свикнах с него ми е много удобен
Георги Гърдев
GeorgeSG
Тука е баси жегата... Зима няма ли да има тая година бе :D
Страница: 82 83 84 85 86