Георги Гърдев
GeorgeSG
@svil4ok, ахахах :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@svil4ok, къде ги четеш тея работи бе :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Exx, като си взема трета китара тогава :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Въх, бях се навил да свиря кавъра на Nightwish на High Hopes, че не е много трудно.. Ама егати строя - D A F C G D.... ?!? :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@podmatrix, ъмм, защо?!? :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Това за Бербатов потвърдено ли е, или само слухове?!
Георги Гърдев
GeorgeSG
@podmatrix - от тук търсиш във всички сайтове за табове. Включително и ultimate guitar. И аз свиря главно по табулатури, поради липсата на ноти :(
http://911tabs.com
Георги Гърдев
GeorgeSG
ехх, Who wants to live forever anyway?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@silia, Californication има доста по-добри табове за GuitarPro в 911tabs.com :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ZzZaPyr, мерси :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
За това пък наваксах със Сантана доста добре :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Най-накрая.. След тридневни мъки. Имам интернет! :) Бях на ръба на нервна криза :D
Георги Гърдев
1220125625288934.jpg GeorgeSG
Go Ronnie
Георги Гърдев
GeorgeSG
Утре ме чака тежък снукър (или билярд) мач срещу @NiGo, за това лягам да спя и да почивам :D Лекар с нож на всички! (Мързи ме да вадя снимката на Weird Al :D)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Qlamoff, по време на световното всеки ден разбирах, че някой, който познавам от години, е запален по снукъра :) :)
Страница: 87 88 89 90 91