Георги Гърдев
GeorgeSG
Какво се радвам.. То май още не е официално ;(
Георги Гърдев
1220305582726573.jpg GeorgeSG
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSS! :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
НАЙ-ПОСЛЕ: Бербатов подписа с Манчестър Юнайтед
http://www.sportal.bg/news.php?id=129222
Георги Гърдев
GeorgeSG
@blacksnoopy, ахах :D Много яка песен :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, що бе.. Мисля, че там съм пропуснал да напиша, че друго хоби ми е поглъщане на бира в големи количества :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Nick, и аз залагам на стария :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@silia :D Organ transplants are my line :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@expire, позната история. По-добре не се мъчи и направо слагай Гнома ;)
Георги Гърдев
1220304483729907.jpg GeorgeSG
@Qlamoff, лекар с нож :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
"Остават по малко от 3 дни до новото KEFCHE ;)" Тея хора не знаят кога да се спрат :D Никога не съм го харесвал като сайт :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, ако се сдобиеш с нещо официално и аз искам :) :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Qlamoff, ахах :D Фен съм на футбола, не на българския футбол :D Тва е различен спорт :) Нито левски, нито ЦСКА :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@silia, аз съм спокоен :) @Qlamoff, за мен лично е много по-странно "просто да критикуваш". Както и да е, това си е лично мое мнение. Да престанем със споровете
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Qlamoff, нито ти, като отправяш такива забележки към хора, които не познаваш. Аз лично изречения с такива обръщения, завършващи на "!" не харесвам. :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Qlamoff, по-спокойно. Нито се е държала невъзпитано, нито нищо. Не си длъжен да следиш никой; никой не е длъжен да пише на кирилица.
Страница: 86 87 88 89 90