Георги Гърдев
GeorgeSG
Touch-a e... Красива работа :) В момента се Sync-ва с PCто. Firmware 1.1.5, което май е последното. Супер е простоо :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, не искам iPhone. Отказах се от идеята. Щото ако имам искам да си го купя легално от някой оператор, а ще е супер скъпо. Телефон си имам :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Йей.. Touch-a ми пристигна. Не ме търсете :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Добро утро и от мен :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Абсолютно съм съгласен с @Nick. След 4-5 версии ще си помисля и аз
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, 1. Opera също имат голяма база add-ons, 2. Opera за сега ми харесва в пъти повече като дизайн, 3. Opera няма да я стигнат като юзъри и на версия 1.5 :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, да, току що и @NiGo ми го каза. Anyway, пак няма да го ползвам. След година, две.. Като мине Опера и се доближи до FF.. (в личната класация) ще видим :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Тествах G Chrome. Има потенциал, обаче липсват основни функции за всички браузъри - bookmarks във сайдбар, home бутон, RSS бутон..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, точно това си помислих и аз като видях :D EA Browser обаче звучи добрe :D NeedForSpeed :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@cyb3r, а и като гледам как целия град не знае какво е iPod Touch, мисля че бая ще трябва да почакаме, докато дойдат в БГ новите :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@cyb3r, щото като го поръчах не знаех, че ще има нови модели. Май и не беше обявено офицално. :) Ама не съжелявам така или иначе, мисля че е добра покупка :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@svil4ok, мисля да снимам, ама ще видим кво ще стане. Аз го чакам от над седмица вече ии нямам търпение е меко казано :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Добро утро с Нора Караиванова - Close My Eyes Forever :D И понеже ме събудиха и аз искам това да направя, ама...тц :D
Георги Гърдев
1220316514780051.jpg GeorgeSG
Вече мога да спя спокоен. Бербатов е в Манчестър, Ronnie е шампион, всичко е ОК. А и утре-вдругиден пристига чисто нов iPod Touch :)
http://tinyurl.com/62ma5h
Георги Гърдев
GeorgeSG
@silia, лека :)
Страница: 85 86 87 88 89