Георги Гърдев
GeorgeSG
@NiGo, помня че беше сложил нещо от рода на "Най-хубавите неща са безплатни" в Skype-а си...
Георги Гърдев
GeorgeSG
И накрая се озовавам в следната ситуация: ям баница, слушам Santana, търся си филм в Zamunda.. И като се замислих и... WTFH?! :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Странна работа. Утре ще е тежък ден (веднъж се става на 16 :D) и е хубаво да си лягам вече.. Ама не ми се спи. За това пък няма какво да правя сегa :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
До сега гледах Never Back Down. Готино е филмчето :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ае тука голям чат сте направили бре. Я се поспрете малко.
Георги Гърдев
GeorgeSG
А на всички, които ми честитиха - мерси :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, адаш, честит рожден ден и всичко най-най :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NiGo, къде да дойда да си го получа само кажи :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@naddito, честит рожден ден и нека се сбъдне всичко, което си пожелаеш ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NiGo, еее честити му от мое име на Стефан :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NiGo, Добра щеше да е ако имах едно Харли и да съм там :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Google Reader (225).. Йес! :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Добрата новина е, че утре ставам на 16 :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
... на мощни мотори карат в и около града.. :) Перфектно
Георги Гърдев
GeorgeSG
Тъкмо се прибирам в Търново. Ужасна жега, добре че има климатик. На всичкото отгоре имаме и рокер-събор или както се води там.. та десетки откачалки...
Страница: 90 91 92 93 94