Георги Гърдев
GeorgeSG
Жалко за наште момчета... :( ;( Просто вече явно не могат да играят на същото ниво. Липсва концентрация, бъркат лесни топки.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Утре ще пътувам има няма 200-300 км. А не ми се спи. И на всичкото отгоре искам да стана в 5 да гледам мача на наш'те с/у Русия..
Георги Гърдев
GeorgeSG
WTFH :D Не се интересувам от баскетбол.. Ама по принцип.. т.е. по правилник, какво следва след такова нещо!?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Mishef, по-правилно е "What do you think?". Ако съм схванал идеята де :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Mishef, всъщност има, но е с различно значение.
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Mishef, по тея банерчета дето показваш от време на време засичам няколко грешки. Такава формулировка според мен няма - "How you think".
Георги Гърдев
GeorgeSG
Взех си новия .NET брой.. Ама няма да имам време да го чета днеска, нито в следващите няколко дена...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@podmatrix, добре дошъл на Търновска земя тогава :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
Йордан Йовчев остана последен във финала на халки ;( :(
Георги Гърдев
1218975364742919.jpg GeorgeSG
На кръчма в Арбанаси :) Придружено с Бекс и пържени картофи
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ai i kaim som taim... :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Изгледах Big Stan. Струва си филма, готин е :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Yes! Инсталирах и настроих HD Audio Driver-ите на Vista, заедно с което и 5.1 Creative Surround-a. За целта трябваше да преинстална :D кеф! :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Вече имаме медал от олимпиадата! :) Явор Янакиев спечели бронзово отличие в борбата класичиески стил, категория до 74 килограма. :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
А още по-интересното е, че останалите 2 крушки останаха да светят, като ключа не им влияе по никакъв начин - не мога да ги спра :D
Страница: 91 92 93 94 95