Георги Гърдев
GeorgeSG
В мойта стая гръмна една крушка и и изхвърча само балона. Интересното е, че и в хола стана същото преди 2-3 дена.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Гледах Ханкок. Добра концепция, добри идеи, добри актьори => добър филм. Аз останах доволен :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
595 непрочетени в Google Reader. :) Yeah
Георги Гърдев
GeorgeSG
А и добре, че едно23 има преки бутони, та си микроблогвам без проблеми :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Прибрах се.. :) Обаче съм забравил мишката включена и батериите са свършили.. :( Добре че баща ми отиде до магазина и ще ми вземе 2 :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Пътувам за Търново. На петолъчката сме...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Май приключих с тазгодишното море. И утре съм тук, ама се очертава лошо време :( в понеделник - към ВТ.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Между другото, много се радвам на титаниевата верижка - супер лека. Не я осещам на ръката си :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Часовника е casio, беше един от най-стилните, които намерихме. А и съм фен на марката. Повече снимки-като се върна ;)
Георги Гърдев
1217862839721808.jpg GeorgeSG
Бяхме в Бургас и баща ми реши да ми вземе подарък за РДто 20 дни предварително :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ходихме до Несебър. Не ми хареса особено.. Само туристи и магазини. И Zagorka 0,5l - 4 лева :D
Георги Гърдев
1217610881638882.jpg GeorgeSG
Стигнахме! Мисията - изпълнена! :-) А утре на плаж ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, от брата ром не съм особено изненадан.. Ама от тая от долното.. Ужас... Ужаст. Комунистите ни избиват!! Беги народееееее :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
За лека нощ си пускам това...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Гледам това видео.. Без коментар, просто няма думи да го опишат. Класа, техника, майсторство, гениалност.. не стигат.. Paco De Lucia е бог.
Страница: 92 93 94 95 96