Joshua1985
Жалко за тия млади момчета. Много ме е яд , и супер много мразя турците пуууу,
Joshua1985
Е не няма такъв мач пак. Много искам хърватите да продължат. ама кви са тия драми кво е тва чудо.
Joshua1985
Аиде Хрватска, мачкай мачкай.
Joshua1985
Синоптика казва , че в момента е 20 градуса. Не му вярвам защото пия вода като ненормален и стоя гол денонощно... Май стаята ми е с парников ефект.
Joshua1985
Добре ве , кой ненормалник е измислил висшата математика.. Как ще се явявам на изпит като не мога елементарна дроб да деля. Студент ми бил. Пфффф.
Joshua1985
@cruzz16 В момента в който прочитам това поглеждам навън и вече пече слънце.
Joshua1985
Айде Добро утро на всички , деня започва с леки превалявания значи няма да има плаж. О страхотна възможност да си стоя вкъщи и да си уча.Хммм едвали.
Joshua1985
Охх как искам да си взема един маунтийн байк и да карам всеки уикенд в планината сред природата.Хмм на есен си обещавам че ще си взема. I swear.