Joshua1985
Скука ,скука, скука. Някои хора не им стига времето ,а други се чудят как да си го запълнят. Неефективно използване на човешкия ресурс му казвам на това.
Joshua1985
Голяма бруталия е било снощи в Малибу на златните . Тия не знам в афганистан ли си мислят че сме , бахти идиотите. Аз чух за 4 убити.
Joshua1985
Somebody to call nine one one.
Joshua1985
@cruzz16 E тва е проблема че имаш много шоколад. Ако нямаше щеше да ти се яде много.
Joshua1985
Интересни мачове започват. Всичко е възможно в групата , дано има драми.
Joshua1985
I'm going to the beach. Стига съм мързелувал вкъщи , време е да помързелувам и на плажа.
Joshua1985
Аз доста отдавна съм с тройката на горещата лисица. Вие що чак сега я теглите.Или това е някаква файнъл версия.?
Joshua1985
@cruzz16 Хахха, значи си била във Варна а. Мдаа яко си е. Честито за матурите. Сега какво кандидатстване ли те чака.?
Joshua1985
@cruzz16 Хей какво става с теб? Май си изкарала добре последните дни а?