Joshua1985
Борсичката ни стана супер безинтересна тия дни. Дано скоро се върне доверието на инвеститорите и всичко да е като по старому. И сам не си вярвам ама....
Joshua1985
Изгледах сумати серии на любимите сериали и ся пак се чудя кво да правя.
Joshua1985
Днес Xetrata вървеше добре браво! Очаквах да има стоп-поръчки , ама ше се чака още. Иначе портфейла ми е на минус напоследък. Демн ит.
Joshua1985
Много ми мразя турците ама кво да се прави, сега хърватите ще ги накажат здраво.
Joshua1985
Йеее няма такава драма честно., голям мач,
Joshua1985
Ето от къде идвало името на Coca-Cola. Най-любимата ни рускиня ще ни обясни с удоволствие.Ммм...
Joshua1985
Голяма дилема има пред мен. Да си чета новия Капитал или да уча за изпита ми в понеделник. Хмм никога не съм бил добър в подреждането на приоритетите.