LoveCappuchino
мммх,черни кичурии. :Д оригинална снимкаа ;д
LoveCappuchino
оф така гадно са го променили тоя фб,не мога да си оправя настройките на профилаа ии е ужасно!
LoveCappuchino
емии колкото и странно да звучи... от чалгата ми става най-весело,така че ще слушам.. едни и същи песни,пък!