хаха яко, изкопирах го!
хахах и аз
Оо, тенк ю. И твоята е супер сладка :3
Сириъсли, пикчъра ти рулира :Д
найс уван!
С такъв култов аватар няма как да не се радваме. Поздравления!
мерси, наистина
очичките... (mm)
хубава!
ее стига бе хора,изчервихте ме ...
Щот си много луда
мда и измислям магически решения,нали ? :ДДДД
Не, фе, просто те са смотани. ;D
имам една мечта,искам много да си имам гей приятел и ако горепоменатият познава някой гей ...
Аз съм гей бееееее, а и съквартиранта мми е гей, ма си има приятел, но са си е харесал една мацка.. мн е странен nvm ;d
ми супер!! :д
+ мен и аз не съм идвал на събирания
Аз пък съм от скоро
абе има и нещо друго- аз съм била на част от срещите, но за една част от хората така и не успявам да свържа лице с никнейм. xD
а може ли снимки от ранно детство?
Ta daaaa! и аз
Ше пропусна.
Шейм он ююю!!! )
И аз така
Е то повечето се знаем, кои сме щото има и фейсбук..
Наистина има буката и който иска да столкне може да го направи лесно, но не е там въпроса Хубаво е да цъфнат сладурестите физиономии и тука )
напомня ми на един момент от клипа на reflect - need to feel loved (music)
да,тъкмо такова сравнение щях и аз да напиша! наистина е хубав този изгрев...много..драматичен
да,да,да толкова се радвам, че някой го оцени.... )
хаха яко, изкопирах го!
Aug 28 2011, 17:47хахах и аз
Aug 29 2011, 01:38