LoveCappuchino
някак не си понасям положението.мамкаму.
LoveCappuchino
"..човекът се ражда, когато умира и с това е безсмъртен, с това е велик."
LoveCappuchino
цяла вечер ще рисувам слънчогледи.
LoveCappuchino
независимо колко бързате,оставате спрели,гледай в душата - там още няма модели ... ♫♫♫
LoveCappuchino
след натурален шоколад :дд лиготия ! :Д
LoveCappuchino
обяснете ми..защо ми трябваше да вървя пеша от стадион Васил Левски до кв. Банишора...да не ям почти нищо,освен задушени зеленчуци иии след това да пия ?
+1
Sep 03 2011, 19:17