u sure? :/
ХАХХАХАХХАХААХХАХА
+1
epic!
това е важното, дори да е по-голяма, да изглежда красиво
първият път кат' я видях не разбрах какво е това, помислих го за нек'фи петна, но я видях от 15-тина метра, но после видях както трябва
и отблизо изглежда много красиво, а и от 1 страна - потайно
даа,харесва ми и на мен..аз даже искам много на същото място или нещо такова като тези птици,или пък imagine
и аз много искам и все не се наканвам да си направя, на това как му се вика ддз )
melon fuckaaaaaaaaa!
I am NOT your whore!
нейтъъъън <3 сега в трети сезон няма да го има, реве ми се! ;д
Мисля, че преди време я бях гледал в няк'ъф сайт за продажба на имоти... можеш да я купиш :]
Аз пък искам тази по която работим в момента: http://www.blueportaltea.com/ ех, ама само ходя по строежа и й уреждам маркетинга
аз тряаше да говоря с теб за това... :Д ама вчера така и не стана дума
еее нищо де ще се постарая да стане ;дд
от сега ли почваш?