LoveCappuchino
само аз ли намирам всичките "Най-красиво момче и момиче във Фейсбук" и пр. за излишни?този,който трябва да види красотата ти,ще я види и без харесванията във фб
| LoveCappuchino | |
| just--mary.blogspot.com |
не си само ти.
Jul 17 2011, 22:41но нали урвите трябва и там да се сравнят...
Jul 18 2011, 01:00не знам,но ми писна...навсякъде са тия конкурси .. то не е за тяло,усмивка,красота и кво ли не! банална тъпотия .
Jul 18 2011, 23:19