Страшна песен е това!
hahaahahah
за мен постепенно става така хеаХЕА
ха и за мен! Този сайт наистина е лишен от всякакви бози - които пък ги има в доста голям излишък в тъпият Фейс. Едно23 рулзз!!
ами да, забавната оранжева.. да го наречем картинка на едно23
Убий ме, не знам за какво говориш
хаха, ами във Фейсбук страницата би трябвало да има снимки на старото едно23 - просто виж знака и ще разбереш за какво говоря
Кажи лого ;D Къде ме хвърляш да ровя за разни банери Прерових всички страници
хахах :д ми да де,лого :д
Сладко аватарче
10x
доста трудно беше докато го хвана това коте - то шаваше и в крайна сметка се вижда само част от муцуната му.. ;дд
Няма значение , все е нещо Трябва и аз да се снимам с мойто..