Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X ами,решила съм да откривам думички във в."Телеграф" .. До кръстословиците има и други простотийки,които реших,че ще ме занимават по..това време :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X е.. според мен никой няма да те съди толкова строго. По-скоро всеки ще дава съвети за неща,които не разбира ;)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@SkyLand освен това така пропускаш шанса си,да забележиш наистина някого ;)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@SkyLand зависи изцяло от вас двамата... краткотрайните флиртове водят до чувство на празнота.Казвам го от опит.
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@_Rainbow_ и аз,когато ми писне да го повтарям.. или просто "Ако аз не закъснея,кой друг?"
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X добре.. очаквам го с нетърпение.. като се замисля, то февруари е близо - след два дни :D аз си мислех,че е след сумати време..губя ориентация за време
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X измисли ли вече дизайн ? Много ми е интересно,защото и аз се интересувам като цяло от дизайн..но не съм на това ниво..само мога да си представям
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@_Rainbow_ а, когато почват да ми мрънкат просто казвам,че те са подранили ;ддд
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@_Rainbow_ хаха - и аз много често закъснявам :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X да..има няколко смисъла явно :D:D:D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X да, Супер Марио не е идиот.. и не се нуждае от гъбки.Достатъчно фантазии има в самата игрица :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X хахаха, да :D то една хубава принцеса..
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@_Rainbow_ връщам жеста :) Хубав аватар :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@pacopetkov хахах, доста заучена фраза.Изобщо се съмнявам,че в живота винаги има един-единствен.Сред толкова много хора,няма как да е само един. ;)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X ... защото не са тези,които сме нямали .
Страница: 73 74 75 76 77