Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO да бе - сънувах (отново!),че скачам от 12 етаж вместо да сляза като нормалните хорица навън..и беше януари-февруари,а беше като лято(след луните) о.О
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO хаха,аз съм доста шашава - и двете бяха пълни и когато едната се покажеше иззад облаците,другата беше като в лунно затъмнение!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO ее, аз в 12 :д сънувах,че има две луни о.О
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X да имам късмет утре да стана в 6:45 ... ;д
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X ами.. ние сме на маси - слагаш якето.. и вече е с една идея по-удобно ;д
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO ами.. днес конферанса ми беше от 16:00 > аз се наспах като хората..станах късно.. и сега едва ли ще заспя :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X и аз сигурно няма да заспя.. а съм първа смяна утре. Пак ще се спи по математика! :д
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@_Rainbow_ ooo ♥ кефя се на снимката ти! Много е яка! :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X е.. хубаво,че само така си прочел :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO Благодаря :) чак и аз не мога да повярвам :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
Похвалиха ме на конферанса (оценяване на работи през срока)!!Казаха,че имам страхотна живопис *sun*
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
колко забавно е да прекръстиш някой в скайп на Justin Bieber! :D:D:D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
като се сетя колко работа имам.. и как и днес няма да излизам..лошо ми става!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X аз искам само да помоля за повече място (символи),но както си прецените - този сайт е много раздвижен,бърз и различен.. затова всички го обичат :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X май още тази нощ ще има доста промени ;пп освен брояча като част от следенето.. Е,как н%D
Страница: 72 73 74 75 76