LoveCappuchino
@CECOOO да бе - сънувах (отново!),че скачам от 12 етаж вместо да сляза като нормалните хорица навън..и беше януари-февруари,а беше като лято(след луните) о.О
| LoveCappuchino | |
| just--mary.blogspot.com |