LoveCappuchino
"бъди себе си... има достатъчно други хора ! "
LoveCappuchino
Няма никакво съмнение, че аз съм малко извратен. Но мила ела под моята шевна машина, за да видиш колко радост има. ♫
LoveCappuchino
"Всяка мечта е уникална, както всеки залез. С различни чувства, цветове и форми."
LoveCappuchino
" Самочувствието - не можеш да го пипнеш,но видиш ли го - ще го познаеш! "
харесвам!
Sep 30 2011, 00:33
Sep 30 2011, 00:35