LoveCappuchino
как ми се ходи на дискотекааа или клубб .. не е истина .
LoveCappuchino
пффф най-накрая мина и тая седмицаа :х
LoveCappuchino
“Слабите не могат никога да простят. Прошката е качество на силните.” “Принципът “Око за око” може само да доведе до пълното ослепяване на целия свят.”
LoveCappuchino
аахх в момента косата ми е бухнала, с оформени букли .... и е мекаа,гладка,блестяща..обичам я <33 точно като на г-ца Пиърс ;д
LoveCappuchino
„Не е ли всичко, което виждаме или си мислим, че виждаме, само сън в съня.“
LoveCappuchino
" С бързината на мравки, но с идеи големи, всеки се бърка в чужди проблеми. "
LoveCappuchino
честит ви октомври месец .
Като си непълнолетно бебо, принципно, можеш ли на клуб през нощта?
Oct 07 2011, 23:33мога могаа
Oct 07 2011, 23:39Ей това вече си е много хубаво нещо
Oct 07 2011, 23:52