LoveCappuchino
Ако не стане с фон дьо тен пробвай с photoshop! ;D xaxaaxaxaxaxxaaxaxaxxa
LoveCappuchino
ми...аз май..вече съм обвързана ..
LoveCappuchino
" любовта е като жълта тиква - щом презрее,почва да простее " ♫♫
LoveCappuchino
"Вторият ден се обичат, на третият не могат един без друг, а на четвъртият вече са с друг...." !!
LoveCappuchino
в цеха,изработващ тортите на сладкарница "Неделя" ии ... любимата ми !! Ягодова с шоколад иии ммм .. колко са много...
или да разкопчееш някое друго копче, пък в краен случай може да ги подпреш почти незабележимо с ръка ;д
Oct 09 2011, 22:01
Oct 09 2011, 22:02