LoveCappuchino
кхъм,кхъм .. сериозно обмислям идеята да сменя аватара си.. :ддд
LoveCappuchino
Лека,мека ии да сънувате .. там каквото искате да сънувате
LoveCappuchino
вчера хванах от това ново предаване за готвачите..по идеята на "Кухнята на Ада",не е лошо,но изпълнението-да гледам как Слави и компания нагъват като свине..
LoveCappuchino
уф...не знам от какво ми е толкова депресирано...засега обвинявам глобалните проблеми,но..ми е ясно,че едва ли е само заради тях..егати тъпото.
LoveCappuchino
най-бруталната реставрация евър!всъщност,това е от реални снимки,точно както е в часовете ми по композиция..всички скупчени около него да гледаме и да обсъждаме