Лека нощ и на теб. И благодаря !
за да стигнеш до въпросното място, трябва да газиш в калта
Май записват нов албумец :р
"mnogozle" какво повече искаш
к'ва прическа, к'во чудо..
От радиацията е....
ВЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪъъъъъъъъъъъй хахах
веждите му .. ужас :хх
ahxahxhaxhah..
trolololololololo
too sexy for me
щеше да е по-ефектно да открадне кетчупа от дюнерите където бачка
приятен weekend и на теб
половината от уикенда .. съботата..работен ден ноо нищо. скоро имам ваканция
е за мен работният ден е в неделя
И по-кофтито е, че в Събота вечер няма да мога да се напия 'щот' сутринта ще съм на ра'ота damn it!
споко е
аа спокойна съм .. ама малко ме е страх...
от кое ?
ми..приватизацията е лошо нещо :ддд
хахахахахах