LoveCappuchino
Фред казал на Барни да му го барни. Барни казал на Фред, че не е фред !!!
LoveCappuchino
в една..да речем песен,в която има само истерични викове..не се различава нищо и в крайна сметка не усещаш истерията,а само монотонен вик..
LoveCappuchino
уффф болнааа съм да му се невиди!! ;@
LoveCappuchino
любовни и любовни проблеми.Като на всички тийнейджъри.ДЕТСКИ проблеми.Спрете да мислите за любов..когато трябва,ще дойде.ако не-здраве да е!
+1 #fb
Mar 23 2011, 17:28