Алекс
alex95
@bgdn debian е операционна система, Debian Project е друго.
Алекс
alex95
@sandprince много от сървърите в интернет са точно в-у debian
Алекс
alex95
Woohoo, тегля 40гб От местопрестъплението. Има какво да гледам тая вечер
Алекс
alex95
ЧРД! :) Без теб интернет щеше да е различен - http://thank.debian.net
Алекс
alex95
Двама се срещат: - Ти какво работиш? - Аз съм формацевт! - Аха, значи работиш в аптека... - Не. Форматирам дискове С.
Алекс
alex95
спи ми се..
Алекс
alex95
жееееееееееееееееееееееееееееггггггааааааааааааааааааааааааааа
Алекс
alex95
До сега не съм бил на толкова топло море :) Суперско е. Само 3G нета на мтел е малко бавен а wifi-a не откарва до стаята
Алекс
alex95
Утре заминавам на почивка :)
Алекс
alex95
@bgdn Има тъпи потребители дето могат да го счупят. Ама ако само го ползваш и цъкаш на Update от графичния има малък шанс да се счупи :)
Алекс
alex95
@bgdn Хората се стараят да го докарат до десктопа, не е както е било през 97-ма. Ubuntu колкото и недодялан да е поне го държат на баланс м-у стабилност и шарен
Алекс
alex95
@bgdn ubuntu е debian unstable. Риска да е счупи сега е малък, но го има. Поддържам 2 уеб сървъра с debian testing и до сега не са се чупили. Редовно ъпдейтвам
Алекс
alex95
@bgdn риск? всеки ден ъпдейт? Моля ти се :) Покажи ми дебиан стабле/редхет дето се е счупил след ъпдейт и ще си изтрия линукса. Ъпдейтите са сигурност btw
Алекс
alex95
@DMedia aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrggggggggggggghhhhhhhhhhhhhhh :D
Алекс
alex95
@human fix'd
Страница: 45 46 47 48 49