Алекс
alex95
@semprom y
Алекс
alex95
You are not in a geographic region that has access to this content.
Алекс
alex95
@bgdn Ти ще я научиш машината, и ще я направиш както те кефи. Имаш свободата да я трошиш, съсипваш, правиш като мак. уин. Другите го нямат. Скучни са ;D
Алекс
alex95
@bgdn Уважавам епъл. Много ме кефят :) Всичко е изпипано до най-малкия детайл. Обаче малко се изхвърля джобс с drm и подобни измишлъотини ;D
Алекс
alex95
@bgdn И да изтискваш всяка капка производителност собственоръчно. А някой се стремят и линукса да го правят "пускаш и работи" с което само го съсипват
Алекс
alex95
@bgdn Там му е забавното, да се оправяш с "малките" проблеми. Да можеш да го счупиш като си спокоен че някой друг ще е имал този проблем и можеш да го оправиш
Алекс
alex95
@svetoslav аз мог аи на моята машина да си го кача, ама пък няма да е същото. Ако някой ми подари mac mini... ;D
Алекс
alex95
Има apache 2.2.16 и php 5.2.14
Алекс
alex95
@Method-X Mac-а винаги ще си е по-изпипан :) Линукса е по-забавен ама искам мааак :D
Алекс
alex95
@Method-X damn mac guy
Алекс
alex95
@bgdn това preempt и zen пач е голяма работа. renice-ва Х до -11, с друг scheduler e - brainfuck. Лети :) :P
Алекс
alex95
Linux destroyer.alexsoft-bg.com 2.6.33-zen3 #1 ZEN SMP PREEMPT Thu Jul 29 18:40:45 EEST 2010 x86_64 x86_64 x86_64 GNU/Linux :P :)
Алекс
alex95
@semprom daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Алекс
alex95
@bgdn 33 се компилира, ама нещо сега не ми се занимава да видя проблема от пача, от ядрото или от компилатора е :)
Алекс
alex95
14:20:59 up 63 days, 17:12, 1 user, load average: 9.90, 9.15, 11.39
Страница: 47 48 49 50 51