Алекс
alex95
Йеа! Готов е.
http://ns5.hostsean.com/
Алекс
alex95
@DMedia гъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъърррррррррррр ;D
Алекс
alex95
гъррррррррррррррррррррр
Алекс
alex95
21:07:27 up 69 days, 23:59, 1 user, load average: 6.97, 5.59, 5.20
Алекс
alex95
@nacholibre ох, dns исках да кажа dsp ;D проблема ми е че всички уинампподобни са с ужасни плейлистове и с 40гб музика окапват
Алекс
alex95
@nacholibre 1 плъгин, enhancer. Много хубав dns плъгин, звучи яко :) Ако знаеш някакъв друг плеър, дето да е подобен на Songbird ще ми е много полезен :)
Алекс
alex95
@nacholibre Аз съм с fedora, а xmms не ми харесва. А и не се справя с pulse-то на федора. Ползвам DeaDBeeF, но цялата работа за уинампоподобните ми е заради
Алекс
alex95
AIMP2 върви много по-прилично с wine от колкото winamp. А и му кара плъгините. Супер :)
Алекс
alex95
@gogata2427 Усу е учи свободен с убунту - убунту, с грозна тема и не разбрах какво му е по-различното от нормално убунту. Аз съм с 10.04 не-нетбуук на eee 901:)
Алекс
alex95
@gogata2427 дам
Алекс
alex95
@aviatrix това кефи :)
Алекс
alex95
това е яко. 10mb линукс със графична среда
Алекс
alex95
@aviatrix <3 Ти си виновен! :D HArdStyle pwnz
Алекс
alex95
Сложих си winamp на линукса, натоварих го с този плъгин и слушам Showtek. Надявам се съседите и прозорците да нямат нищо против :D
http://www.winamp.com/plugin/enhancer-017/81361
Алекс
alex95
Нетбука качва ъпдейти. Даже и base-files смени, сега е Ubuntu 10.04.1 LTS. Явно голям ъпдейт има. А федората от месеци не е ъпдейтвана :D
Страница: 46 47 48 49 50