alex95
Правя си ново zen ядро з афедората, и в същото време го компилирам и на едно дженту на другия край на бг. А ми се спи ;D
alex95
Бля! Twenty-ten е ужасно грозна
http://alex.5bg.info/
alex95
Йеей,обнови се днс-а. Имам си домейн отново. Сега да го преместя на немския сървър или да го оставя на впс-а...
http://alexsoft-bg.com/
alex95
Имам всички епизоди на Ало ало, трябва да ги запиша на двд-та да ги гледам.
alex95
113gb free, свършва ми мястото на диска. Трябва да почиствам