alex95
Aargh, толкова ли е трудно да се направят threadable коментари в раилс, намерих плъгин ама не го схващам много-много
alex95
whew, някакъв тотален спамер беше оспамил PHP и MySQL кодовете в уебтуриста, заболяха ме ръцете докато му изтрия мненията ;D