@Forsi Някакъв хак са измислили, защото резистивните дисплеи нямат никаква възможност за мулти тъч. Ама отвори си Paint Pad и цъкни на 2 места и ще рисуваш по
Сложих ново захранване на сървъра, защото старото май сдава багажа, почва да пищи. Ама това пък много шумно, а и е супер смешен с захранването стърчащо отвън