Алекс
alex95
mp3gain "Dirty World.mp3" ... you just gotta love linux&rpmfusion :)
Алекс
alex95
@semprom @micobg btw мисля да си сглобя такава машина, много ме изкефи :D
Алекс
alex95
@semprom един си е купил нов хостинг вместо да го поднови и е пуснал тикет. Ще го оправиш ли? ;D
Алекс
alex95
Ахахахаххахаха :D
Алекс
alex95
@semprom Ако беше крашнал щеше да ти напише жълто Warning и нещо, почти съм сигурен :) Ако пак крашне ще ти сложа monit ;D
Алекс
alex95
@semprom като го пусна даде ли ти някаква грешка? Нещо за несъщствуващ pid
Алекс
alex95
@semprom Мисля че има процес дето го наглежда.. не би трябвало да е крашнал. Иначе има monit и supervisord
Алекс
alex95
@semprom уаа.. до сега не ми се е случвало :D Странно, не е сещам от какво може да крашне
Алекс
1274136774448851.png alex95
King of the world! :)
Алекс
alex95
PS C:UsersAlex> Get-Help i am dying / Get-Help : A positional parameter cannot be found that accepts argument 'am'. At line:1 char:9
Алекс
alex95
PS C:UsersAlex> $host.version.ToString().Insert(0, 'Powershell ').Insert(14, ' sux ;D') Powershell 2.0 sux ;D
Алекс
alex95
@Method-X Мне, пълен bloat :D С кубрик се правеше дизайн много лесно, тя беше точно каквото трябва да е. Новата с това черно е грозна и е много разхвърляна
Алекс
alex95
@n3mo hм, аз свикнах на новия гном :) Той и на федората дойде :)
Алекс
alex95
Това ще е дефаулт темата на уърдпресс 3.0? По-грозно нещо трудно ще намерят :) Kubrick е мнооооооооооого по-добра от това
http://2010dev.wordpress.com/
Алекс
alex95
@drgigguls zashto? I sega6niq mi nyama h/w decoder
Страница: 86 87 88 89 90