alex95
@n3mo Butonite sa mnogo stranno razmesteni, nito sa kato mac nito sa kakto ot drugata strana. Za momenta si ostavam s fedora, shte testvam i fedora 13
alex95
@drgigguls Inache sym po4ti siguren che X-Fi shte vurvi
alex95
facebook wtf O_o François Jud, Antoniadou Nicky, Elias Toris и 14 995 други харесват това.
http://www.facebook.com/OfficialRonnieJamesDio