Алекс
alex95
@miro91 aham :)
Алекс
alex95
@miro91 a rezultatite koga izlizat?
Алекс
alex95
@drgigguls probvai :) Az ne sym puskal X-Fi pod linux izobshto, ama silno obmislyam da si vzema nyakakvo Audigy ili podobni skoro vreme
Алекс
alex95
@miro91 tiq ne znaqt kak da pravqt saitove :) Izpolzvat nyakakva bulgarska bokluk cms na java deto 10 refresha ne moje da izdurji ;D
Алекс
alex95
@n3mo puk moje i da go sloja posle :) Ne e zle, izpipan e ina4e
Алекс
alex95
@n3mo Butonite sa mnogo stranno razmesteni, nito sa kato mac nito sa kakto ot drugata strana. Za momenta si ostavam s fedora, shte testvam i fedora 13
Алекс
alex95
@drgigguls Inache sym po4ti siguren che X-Fi shte vurvi
Алекс
alex95
@drgigguls Moq e SB AudioPCI, mnogo star :) Windows 7 ne go kara, alsa ne go kara no pulseaudio go kara super :) Raboti pod tova ubuntu, pod 8.04 ne rabote6e
Алекс
alex95
@n3mo dam, s 10.04 sym :) Doide mi cd-to
Алекс
alex95
@semprom ;D
Алекс
alex95
@semprom haha.. za tvoe sujalenie go opravih :D Windows izob6to ne q razpoznava taq zvukova karta.. zlatniq sound blaster ;D
Алекс
alex95
Tamun se izkefih 4e tova ubuntu e super i vsi4ko mu raboti i zvuka se s4upi :D :D
Алекс
alex95
facebook wtf O_o François Jud, Antoniadou Nicky, Elias Toris и 14 995 други харесват това.
http://www.facebook.com/OfficialRonnieJamesDio
Алекс
alex95
Eeee dobre.. tryabva da priznaya, ne e zle novoto ubuntu. Doide mi diska :) Samo butonite za close i minimize sa super stranni
Алекс
alex95
R.I.P Dio
Страница: 87 88 89 90 91