Алекс
alex95
@miro91 абе какво им се палиш, кефи се :D
Алекс
alex95
@Forsi Иначе аз си натъпкаш джъст коз-а с модове, длц-та и вече е уникално як :)
Алекс
alex95
@miro91 хах :D
Алекс
1274035259239087.jpg alex95
хехе! йеа! як мод си сложих ;D
Алекс
alex95
@Forsi ужасно трудно го намерих :)
Алекс
alex95
@Forsi кажи ако искаш Aerial Pack DLC-то за Just Cause 2 :) Велико е, парашута е с двигатели, рокет лончър с самонасочване и др екстри. + старото длц е
Алекс
alex95
@human @Method-X hm :D
Алекс
alex95
@Method-X @ZzZaPyr nveselinov . info
Алекс
alex95
@tedo92 Ау.. А пък на Slayer и на Rammstein за мен ще е великоооо :)))))))) @alish дам :)))))
Алекс
alex95
@semprom awww супер яко ще е :D На AC/DC колко яко е било а аз не ходих ;(
Алекс
alex95
Полигавих се в Just Cause 2 :D
http://www.youtube.com/watch?v=OGMGevAraqA
Алекс
alex95
@semprom Metallica, Rammstein, Megadeth, Antrax, Mastodon, Manowar awwww i cant waaaitttttt
http://bg.sonispherefestivals.com
Алекс
alex95
Tuesday 22 June 2010 – Wednesday 23 June 2010 (You're attending. 37 days to go!) cant waaaaaaaaaaaaaaitttttttttt
Алекс
alex95
:) А аз пък ще се разбия на сонисфиър-а с металика и рамщаин :)
http://www.last.fm/event/1336435+AC-DC+at+Vasil+Levski+Stad...iews
Алекс
alex95
The facespace - facebook and myspace merged together :D
http://theoatmeal.com/facespace
Страница: 88 89 90 91 92