Алекс
alex95
А пък http://www.hostsean.com/ е с нов дизайн :)
Алекс
alex95
@LiliyaDianova сладур е :)
Алекс
1273775722158567.jpg alex95
@LiliyaDianova Хех :) Това е пълната снимка, ако едно23 не я намали ^_^
Алекс
alex95
@LiliyaDianova Ау, много ми се иска да имам такова куче :) Хъскитата са много сладки
Алекс
alex95
@aviatrix хаха :D Правя, за това ръчках и реилса ;D
Алекс
1273771469950571.png alex95
rofl
Алекс
alex95
@LiliyaDianova много е сладко :) Изрових го от гугъл и вече ми е аватар навсякъде
Алекс
alex95
@aviatrix Мислех че говориш за поста от миналата страница дето казвам че правя twitter clone с линка за сайтовете дето не трябва да правим ;D
Алекс
alex95
@LiliyaDianova Хъски е :)
Алекс
alex95
@aviatrix як сайт е тоя oatmeal btw. А за micro-то, too late. Има си смисъл бтв
Алекс
alex95
http://alexsoft-bg.com/ след 1 седмица downtime ;D
Алекс
alex95
Хех, кога пък wStats подмина 10000-ното ид :) Честито да му е
Алекс
alex95
Tattoo, cigarettes, cocaine, no regrets. Nothings for free in the dirty world :)
Алекс
alex95
@aviatrix Аз винаго си слагам jQuery-a при мен :) Ако падне CDN-a (случва се). А и мога да пипна сървъра да каже на браузъра да кешира файла :)
Алекс
alex95
@aviatrix CDN-a е asp? :D Edgecast ги маже в щатите. Водиме ненужен спор ;D
Страница: 91 92 93 94 95