Алекс
alex95
Уаааааааааааааааааа това rails е адски лудо ехаааааааааа.. Закопа ме ;D С 2 команди в терминала и си имам login/register
Алекс
alex95
@aviatrix ми попринцип техните работи това означават. ;D Много е капризен за хостинг а и няма къде да го пиша аз, работи много зле с mono.Не смятам да го гледам
Алекс
alex95
@aviatrix Не мога да не се сдържа да видя някой как казват че ще умрат без rails ;Д [алеь@destroyer app]$ ls controllers helpers models views. Класическо MVC
Алекс
alex95
@aviatrix мене не ме кефи защото е на майкрософт :D Rails is uber-1337 ;P
Алекс
alex95
@aviatrix ноуп, за момента изглежда яко :D Направих си Hello World и вградения сървър е адски бърз ;D
Алекс
alex95
Welcome aboard You’re riding Ruby on Rails! About your application’s environment Ruby version 1.8.6 (x86_64-linux) До тук добре :)
Алекс
alex95
Youtube са с нов сървър :) Разкарали са Apache и са с wiseguy
Алекс
alex95
ъоутубе --> while(1);{"errors": "I call shenanigans", "success": false} :D :D :D
Алекс
alex95
Така е по-добре от дефаулта :)
http://orangeplanproba.bg2.info/cgi-sys/defaultwebpage.cgi
Алекс
alex95
@semprom хаха ок :D аз оправих съспенд и дефаулт страниците
Алекс
alex95
http://hostsean.com има промоция :) Двойни параметри за хостингите, купени през месец май
Алекс
alex95
@semprom Поне вхмцс-а май ще гледа за вече съществуващи домейни, ако няма да го има скоро може да направиме и на тая система да проверява. skype ;D
Алекс
alex95
@semprom ще погледнеш ли новото ацц с смс? :) whm класа плаче че вече имало такъв днс запис
Алекс
alex95
@aviatrix бтв погледни сайта на тези дето са направили плъгина ;D http://airbladesoftware.com/ <-- oптимизация. Каква ирония :D Май доста усилено го ползват
Алекс
alex95
@federer11 Аз не съм по тези m$ неща :D А пък обектно ориентираното е удобно за по-големи проекти
Страница: 92 93 94 95 96