Алекс
alex95
@aviatrix аз се губя в това цп :D
Алекс
alex95
what the wtf ?!?!?! ahahahahahahahah :D:D:D:D:D:D:D:D:D
http://agilewebdevelopment.com/plugins/acts_as_enterprisey
Алекс
alex95
@aviatrix Ако правиш проект за 5 бона да.. ;D А пък на раилс синтакса е як, мен ме кефи :D По-различно е от това дето съм свикнал, ама не изглежда зле
Алекс
alex95
@aviatrix Ем MVC върху фреймуърк без mvc? ;D
Алекс
alex95
Хмм.. а аз май ще взема да пробвам да направя http://micro.web-tourist.net с rails :) Ще е доста яко
Алекс
alex95
@aviatrix Да де, deploy-ваш. Ама къде? Уиндоус хостинга е по-скъп, рядкост е и върви с plesk ;D
Алекс
alex95
@federer11 А пък ASP.net е просто фреймуърк праснат върху asp ;)
Алекс
alex95
@federer11 Аз не искам ASP а PHP за да си направя бенчмаркове с nginx ;D
Алекс
alex95
@aviatrix Като си го ръчкаш на твоето пц да. Представи си като направиш проект на това какво става :)
Алекс
alex95
@aviatrix И като му посвикнеш си заникъде :D Или трябва да търпиш тъпия Plesk на уиндоус хостинг. Конкурират rails, хитър е asp ама не е моя тип, има ms по него
Алекс
alex95
Ти следиш 137 Следят те 137 // искам да стане 1337 :D
Алекс
alex95
@aviatrix Гледай си codeIgniter-a и не се замесвай в тея работи :D Не е здравословно ;D
Алекс
alex95
@aviatrix Аз бях сложил IIS 7.5 и се пробвах да подкарам php за занимавка. Това е с по-объркан конфиг и от апач :D
Алекс
alex95
@aviatrix мазохист без работа ;D
Алекс
alex95
@nmihailov @venom Just Cause :) Страхотна игричка @Forsi Много му се изкефих :D Аз покрай черепа там и ми стана интересно какво има надолу. Game Time 40 hours:P
Страница: 93 94 95 96 97