Алекс
alex95
@semprom tuka li si?
Алекс
alex95
Хахахха, лоад-а определя трафика г/д ;D Интересно как е на вълнички
http://wstats.org/alex/munin/wstats.org/web1.wstats.org-load.html
Алекс
alex95
@Gothika47 дам :D
Алекс
alex95
@Gothika47 сек ги държиш. Провери в гугъл че не съм 100% сигурен
Алекс
alex95
@Gothika47 Неееее. до там ли стигна :D Това ти трие цялото C: прави се като задържиш 3те копчета отпред и камерата докато го пускаш и след като тръгне още 10
Алекс
alex95
I got no no no fucking commander no no I'm ready for the battle no no just give me the power shut up shut up motherfucker
Алекс
alex95
Значи transparent dnat било... Всичко работи вече, имам нет през линухчето :) Proud of myself
Алекс
alex95
@Gothika47 LCG Jukebox, адски як плеър. Аз него ползвам :D
Алекс
alex95
@Gothika47 хард ресет. Първо пробвай да го пуснеш без карта, изгаси го и пак я сложи. Пробвай с софт ресет и тогава ако не стане хард-а ти е спасението. Или
Алекс
alex95
Подкарах и whmcs-а на новия сървър на hostsean. Време за спане :) Лека
Алекс
alex95
http://www.hostsean.com лети с nginx :) @semprom
Алекс
alex95
Найс :D
http://prikachi.com/files/1554123t.png
Алекс
alex95
баси магията е този iptables ;D
Алекс
alex95
Забравих колко ме кефеха AFI. Сигурно от няколко месеца не съм ги слушал
Алекс
alex95
Сега го чакам да посъбере данни :) --> http://gimp-bg.com:8081/cgi-bin/traffic.cgi
Страница: 95 96 97 98 99