@Gothika47 Неееее. до там ли стигна Това ти трие цялото C: прави се като задържиш 3те копчета отпред и камерата докато го пускаш и след като тръгне още 10
@Gothika47 хард ресет. Първо пробвай да го пуснеш без карта, изгаси го и пак я сложи. Пробвай с софт ресет и тогава ако не стане хард-а ти е спасението. Или