aviatrix
сестра ми е изкарала единствента пълна шестица на входния по рисуване във вту!Fuck yeah
aviatrix
ебаси градушката дето се сипе!
aviatrix
вървим си из борисова и някви се провикват "селфиииии" ... THE HECK ... от жегата на децата им се е изпарил акъла ...
aviatrix
сложих сиренето и лютеницата в хладилника и той започна да мърка
aviatrix
i'm starting to smell the color 7 !
aviatrix
welcome to the new server!
ей д'ба, много се бавите ве
Jul 15 2014, 21:49It's just me, you know ...
Jul 15 2014, 23:42 през mobiвинаги можеш да поискаш помощ от някой по-опитен
Jul 15 2014, 23:47като мен например
Jul 15 2014, 23:47Riiiiiight....
Jul 16 2014, 00:29 през mobi