Любомира Новачкова

Любомира Новачкова
bubulinka
аз съм много доволна че се успах със само... 4 часа....
Любомира Новачкова
bubulinka
ох, днес си направих страхотен шопинг.
Любомира Новачкова
bubulinka
@Hamaelleon еми да, като цяло много малко инфо има, ама все си мисля, че ще се освестят
Любомира Новачкова
bubulinka
@Hamaelleon е това на мама не е блог, а е сайт за информация предимно... и ти ли си хомеопат?
Любомира Новачкова
bubulinka
оха, събудих се най-накрая.... И в главата ми звучи... Преслава - дяволско желание
Любомира Новачкова
bubulinka
@Hamaelleon да, едната от трите :)
Любомира Новачкова
bubulinka
@naddito ммм на мен компютъра ми е в хола, така че искам не искам чувам какво става по тиливизура
Любомира Новачкова
bubulinka
@naddito аз отивам на чалга.... но не го правя всяка делнична вечер :)
Любомира Новачкова
bubulinka
С Кристинка намазахме по една спиралка на Буржоа :)
Любомира Новачкова
bubulinka
damn! Намерих бащата на мъжа от съня ми в един сериал... май няма да ме огрее... Мисля, че взех този сън прекалено присърце
Любомира Новачкова
bubulinka
Добро утро на всички :) Тази нощ не сънувах нищо интересно... за съжаление. Вчера беше весело.
Любомира Новачкова
bubulinka
@plami ми драмата е там, че всички които ще ходим трябва да вземем утре пари... и ако не вземем - лошо. Така че ще те държа в течение
Любомира Новачкова
bubulinka
@nasko свободен е най-добре
Любомира Новачкова
bubulinka
@plami ти и сестра ми с тоя владко щееееее ме убиете! btw, утре плаза?
Любомира Новачкова
bubulinka
пък тоя път сънувах че съм бременна... ужасно беше.. бях по кисела и от Делинда в края на 5-и сезон на "Лас Вегас"
Страница: 29 30 31 32 33