bubulinka
аз съм много доволна че се успах със само... 4 часа....
bubulinka
ох, днес си направих страхотен шопинг.
bubulinka
оха, събудих се най-накрая.... И в главата ми звучи... Преслава - дяволско желание
bubulinka
@naddito ммм на мен компютъра ми е в хола, така че искам не искам чувам какво става по тиливизура
bubulinka
damn! Намерих бащата на мъжа от съня ми в един сериал... май няма да ме огрее... Мисля, че взех този сън прекалено присърце
bubulinka
@plami ми драмата е там, че всички които ще ходим трябва да вземем утре пари... и ако не вземем - лошо. Така че ще те държа в течение
bubulinka
@plami ти и сестра ми с тоя владко щееееее ме убиете! btw, утре плаза?
bubulinka
пък тоя път сънувах че съм бременна... ужасно беше.. бях по кисела и от Делинда в края на 5-и сезон на "Лас Вегас"