Любомира Новачкова

Любомира Новачкова
bubulinka
@axeny ми деазнам, не ме слушай, аз имам особени философии. Другите от моя клас дето се взеха май още си ходят, вече 2-3 години
Любомира Новачкова
bubulinka
@Dezi хохохохо, това зависи от предбрачния договор хихихи :)
Любомира Новачкова
bubulinka
@Dezi малко скъпо излиза, не мислиш ли?
Любомира Новачкова
bubulinka
@axeny ооо дано, дано, не ти го пожелавам, че беше голяма мъка. Ама сме си по-добре като приятели :) Но пък и аз не вярвам, че може да се получи между набори
Любомира Новачкова
bubulinka
@simsy щом казваш, ще се постарая
Любомира Новачкова
bubulinka
@axeny а бе и аз така, се заиграх с един много добър приятел, ама от 5 години (highschool sweetheart) ама... 6 месеца точно. Непросъществувахме
Любомира Новачкова
bubulinka
@simsy викаш в петък е деня?
Любомира Новачкова
bubulinka
@Dezi сватба - да, брак - не :) за какво ми е? Всичко се прави заради партито :)
Любомира Новачкова
bubulinka
@axeny е, сладур, 2 месеца не са точно "стабилни" отношения, чакай да станат поне 6, щом условието е за стабилност. Тогава може поне да се заблудиш че е така
Любомира Новачкова
bubulinka
@axeny ми запознай я. Що пък не? Ще я изядат ли?
Любомира Новачкова
bubulinka
@Dezi да бе, и аз така, много прецакано :( В съня имаш всичко и изведнъж нямаш нищо
Любомира Новачкова
bubulinka
@axeny и те много го обичат. Ходихме 2 години, после не си говорихме една и сега от 6 месеца насам се разбираме много добре
Любомира Новачкова
bubulinka
@axeny аз запознах нашите с гаджето си на 17. Винаги ги запознавам. Всъщност майка ми излезе от една дискотека точно като се награбихме с въпросния. нямаше как.
Любомира Новачкова
bubulinka
@simsy теле :)
Любомира Новачкова
bubulinka
@axeny а, добре, начи не съм била аз, щото нашите не бяха :D :D :D
Страница: 31 32 33 34 35