@axeny ооо дано, дано, не ти го пожелавам, че беше голяма мъка. Ама сме си по-добре като приятели Но пък и аз не вярвам, че може да се получи между набори
@axeny е, сладур, 2 месеца не са точно "стабилни" отношения, чакай да станат поне 6, щом условието е за стабилност. Тогава може поне да се заблудиш че е така
@axeny аз запознах нашите с гаджето си на 17. Винаги ги запознавам. Всъщност майка ми излезе от една дискотека точно като се награбихме с въпросния. нямаше как.