bubulinka
Дооооооооооообро утро! Рано пиле, рано пее, особено на нов уиндолс. Творческият ден започва сега, че окъснявам....както обикновено
bubulinka
преинсталацията на уиндолс е най-гнусното нещо на света
bubulinka
Абе, преди няколко часа се излежавах на плажа в Аспровалта и изгорях изродски, а тука е ебаси невъобразимия студ!
bubulinka
ох, ужасно досадно е да пишеш, при положение че няма никакви новини
bubulinka
@plami така като те гледам с времето ще успееш...
bubulinka
@plami ъхъ.... и ставаш в 7....
bubulinka
@plami "все едно се връщаш в училище" всеки ден намирам нови причини да се радвам, че не съм студентка