bubulinka
ауууу да, сега се сетих, че най-якото в цялата работа бяха брачните хлаки. Бяха стааааааохотни, супер стайлиш, че и платинени.... уф.. къде е точзи човек?
bubulinka
сънувах, че се женя. Беше много забавно, нашите не знаеха и после ги поставих пред свършен факт. А на всичкото отгоре ме взе някакъв турбо гъзар. А бе беше яко!
bubulinka
ух, изгледах heroes, вече ще мога да спя спокойно
bubulinka
нито денсинг старс ми харесва, а пък биг бро въоооооообще
bubulinka
ауууууууууууу новия епизод на GG е страхотен