bubulinka
2 епизода на Heroes и един на Gossip Girl, какво по-напред?
bubulinka
дали щя мога да вляза в серия четвъртък, петък и събота?
bubulinka
тая песничка на миро е доста читава всъщност... на 2ро, 3то, 15то, 18то, 36то и 41во слушане...
bubulinka
Споделям една горда строителка на пясъчно-каменен замък, нищо, че той почти не се вижда
bubulinka
300 снимки, за 3 дена, как го прави майка ми това?
bubulinka
60тите "Еми" започват на живо по AXN
bubulinka
Направих един от най-странните Брилянтин-ини които съм правила някога....
bubulinka
а да, сама си отговорих - няма версия за PC
bubulinka
Някой има ли идея последно "Star Wars: The Force Unleashed" излезе ли за ПЦ мамка му, или само за всичко друго?!
bubulinka
По този повод мисля да се сдобия с това скоро, ако се прежаля да давам по 60 лева за две години... Ама много е джиджан тоя msi wind по дяволите. Влюбена съм!
bubulinka
Между другото в Гърция установх колко е полезно да си имаш лаптоп. Седях си на тераската, гледках си морето и си написах половината статия. Е не е ли яко?