bubulinka
леле толкова ми се спи, че чак ми се вие свят! Казвам ви - вредно е да се ходи на работа в 2 поредни дни!
bubulinka
"Жена на 20" звучи адски гадно! Късно ли е да лъжа за възрастта си вече?
bubulinka
Мисля, че цялата тая работа с микроблога е адска лиготия. Страшно много ми харесва! Очарователно е!
bubulinka
ей днес открих сандаления сезон! С късметлийските ми сандали. Кафяви, 13 сантиметров ток - чисто съвършенство! Щастлива съм!
bubulinka
<- Открих миналия летен сезон с тази снимка. Ужасно много ми се ходи на море