coolpuppy
Само ти и аз.. всеки час ще е минута между нас.
coolpuppy
И нека денят ми започне сега.. ^^
coolpuppy
Още един хубав ден. Yeah, I like that.. =)
coolpuppy
Задрямах в поликлиниката на пейката, докато чаках реда си при д-ра. Тоооолкова съм изморена. Днес ще си легна макс в 11.
coolpuppy
И днес само 4 часа сън.. и от от 18 до 22ч :d Айде на бачканееееее..
coolpuppy
"Гледайте, завиждайте.." ;о)
coolpuppy
Writing on the sky LOVE <3 !!!!
coolpuppy
So fucking tired. I'm going to sleep pals. :/
coolpuppy
Една песен, която те вдига и .. Немога да го опиша! Невероятно! Толкова на високо!!! Come on.. give it a try!