coolpuppy
Нуждая се от пълноценен сън, а получавам само 3 часа и половина.. damn!
coolpuppy
От днес Кейси официално работи в клуб Mystic! У-ля-ля! Честито ми!
coolpuppy
O, и много ми се спи!!! И след час на работа..
coolpuppy
Маркос Ноовоа Пасос... (mm)
coolpuppy
Saturday - имам си нов приятел - Оки (футболист от Африка хохо) и малко реанимирам от снощи, ама нямам много време за това, защото отново отивам на бачкане..