coolpuppy
Днес отварят нов клуб "Mystic" в Панагюрище.
coolpuppy
Thursday - мисля за нищото, което ми се случва; подстригах баща ми и не отидох на даскало.
coolpuppy
Хайде да ви помоля да дадете по един глас за това малко съкровище, в замяна после ще ви дам аз нещо ^^
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=171015782918032&set=...4942
coolpuppy
..но най-красивите моменти са непредвидените, най-красивите чувства са дълго таените и споделените. [mine]
coolpuppy
От любов на дъното бях, от любов във ада горях, но оцелях и я искам пак..
coolpuppy
Ако поискаш спри и погледни назад.. аз съм твоя сянка, твоят грях. Ако искаш спри и остани..
coolpuppy
Много information, много размисли, но успях да се формулирам в един час писане. Дали ми е по-леко на главата или пък на душата - ще вииииидим.
coolpuppy
Отивам да хапна и да се оправя за работа, но преди това отиваме с Вальо на кафенце кекеке
coolpuppy
Новият ми аватар е мое творенийце ^^
coolpuppy
В:Как е любовта? К:Ами предполагам, че тя инаги се чувства много добре, но не сме се срещали, за да я питам..