Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Контакти
още
dandelion
events-and-photography.t..
Тагове
фотография
туризъм
чай
музика
photography
tourism
tea
music
Често използвани тагове
#
office
#
мисмистъредно23
#
feelinghappy
#
юбилей
#
facebookbrokeus
#
whatdidido
#
dubai
#
товаданевиенюйоркстеявие..
#
пролет
#
halfscrewed
Следят ме
виж всички
Еми Окснитси
Публикации
Инфо
Контакти
Групи
RSS
Всички
Публикации
Tweets
RSS Feeds
dandelion
Mммм Велико Търново
Яко време
Коментирай
0 нови
·
Nov 29 2010, 19:58
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Сама в Истанбул. Чудя се каквооо да правя след като последните 5 дни видях общо взето всичко...
Коментирай
0 нови
·
Nov 28 2010, 22:10
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Хм.. пиша по 53 думи в минута (чужд текст). Това много ли е или нормално?
Коментирай
0 нови
·
Nov 17 2010, 17:18
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
На мен и да ми се случи няма да забележа, толкова съм го ограничила фейсбука. Ама сега като гледах social network ми се ще пак да съм активна
@
stalker
Коментирай
0 нови
·
Nov 14 2010, 22:28
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Сериозно... ?
@
stalker
http://stalker.edno23.com/view/post:1139543
Коментирай
0 нови
·
Nov 10 2010, 12:57
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
То и на мен не ми се получи да направя черните букви цветни... на единия леър стана, а на другия не... а се идентични! За това загубих и време де
@
shimamoto
Коментирай
0 нови
·
Nov 10 2010, 12:55
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Eто мее. Отне ми повече от очакваното време този туториал, та сега се захващам за работа
Коментирай
0 нови
·
Nov 10 2010, 10:44
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
9 човека сме в офис за 6. Уютно
Коментирай
0 нови
·
Nov 09 2010, 14:51
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Стрес
Коментирай
0 нови
·
Nov 08 2010, 10:52
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Грозно ревнива съм за глупости...
Коментирай
0 нови
·
Nov 04 2010, 10:17
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Наложиха забрана над офиса ни да препращаме едно писмо повече от два пъти. Животът ми се улеснява. Няма да имам по 20 е-мейла за дадена задача
Коментирай
0 нови
·
Nov 03 2010, 13:09
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Пфф ми развиках се на шефката си и от цялата работа... ние сме пак в добри отношения, а виновният е... ми шефа
Коментирай
0 нови
·
Nov 02 2010, 18:05
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Закъснях с 10мин за работа и някаква ми беше заела мястото... злобях си тихичко и... лаптопа и изгърмя. Имам си якото място с прозорец
Коментирай
0 нови
·
Nov 02 2010, 10:59
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
И ние
@
simsy
Ама 4тата година ни е осигурен стаж като мениджъри някъде
Та още се водя зависима от универститета тъй като те ми намериха първата работа
Коментирай
0 нови
·
Nov 02 2010, 10:48
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Програмата ще си остане по същия начин натоварена до четвъртата година,
@
simsy
Коментирай
0 нови
·
Nov 01 2010, 10:18
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Страница:
76
77
78
79
80