Еми Окснитси
dandelion
Pentax K-m, @axeny
Еми Окснитси
dandelion
Ииии снимките са качени и подредени. Съвсем скоро трябва да избера от остатъка от снимките си за портфолио.
http://www.flickr.com/photos/naddito/
Еми Окснитси
dandelion
Намерих време да си ъпгрейдна фликер профила. 70мб снимки наведнъж :) Сега ще има тагове и измисляне на имена и какво ли не.. :)
Еми Окснитси
dandelion
Нова колежка. Дебела и недоволна. Германка. Смее се като хамстер. Ама колко съм мила само?
Еми Окснитси
1286183733535026.jpg dandelion
Болна и недоволна.
Еми Окснитси
dandelion
понеже доколкото знам 13 инчовите нямат нито едно от двете :) @bgdn
Еми Окснитси
dandelion
Ако си на мастиленоструен силно препоръчвам като моя: Канон Пиксма. За лазерни не знам как е .. @ReXTaN
Еми Окснитси
dandelion
М аз съм с най-новия МВР и батерията ми е между 5 и 9 часа :), но за презентациите мога да си представя колко си прав :) @bgdn
Еми Окснитси
dandelion
И как е с айпада... върши ли някаква работа? Аз не мога да си представя, че като имам 13''МВР ще ми дотрябва айпад @bgdn
Еми Окснитси
dandelion
@bgdn хахаха ама и вие добре сте се позаредили :)
Еми Окснитси
dandelion
Направо си е жива магия :) @Rx-Ende
http://rx-ende.edno23.com/view/post:959610
Еми Окснитси
1285831636562005.jpg dandelion
Яба-даба-дууууу
Еми Окснитси
1285831551109964.jpg dandelion
Днес гугъл е посветен на семейство флинтстоун :) :) :)
Еми Окснитси
dandelion
След цял ден работа по инсталиране на разни уиндоус глупости оценявам още повече колко си обожавам мак-а
Еми Окснитси
dandelion
Вчерашния работен ден - от 8:30 до 22:00. Днес ще гледам да го съкратя поне с обедна почивка.
Страница: 78 79 80 81 82